У Дніпрі дітей навчають вирощувати кристали та експериментувати | Відкритий

У Дніпрі дітей навчають вирощувати кристали та експериментувати

«Популяризація точних наук серед школярів за допомогою шоу», — про це у Відкритий розповіли директор «Музею цікавої науки» Євген Буяновер та засновник лабораторії Сергій Басов.

«Наша мета – у доступній формі, за допомогою шоу та гри, продемонструвати дітям закони фізики. Тож, у нашому музеї представлено близько 60 експериментів, у яких діти можуть взяти участь», — говорить Євген Буяновер.

За словами директора музею, складні шоу-експерименти відвідувачам демонструють працівники музею.

«Наша лабораторія ділиться на дві частини: для шоу та майстер-класів. І це майстер-класи не лише з фізики та хімії, а ще й із біології та електроніки. Також у нас можна побачити деякі предмети геології. Бо маємо експонати, яким мільйони років. Розроблені майстер-класи з якості продуктів харчування: навчаємо в домашніх умовах встановлювати якість продуктів», — розповідає Сергій Басов.

Засновник лабораторії додав, що хімічних майстер-класів у колекції музею найбільше. Найяскравішим є світлове шоу, яке ілюструє, що вогонь буває різного кольору залежно від тієї чи іншої хімічної реакції. Серед популярних майстер-класів: вирощування кристалів та покривання різних об’єктів шаром металу.

Раніше ми розповідали про історію Державного Герба України в деталях.

Теги:

Оцените этот материал: