У Дніпрі експерт розповів про події на валютному ринку після виборів

«Як ослаблення валютного контролю відобразиться на спекулятивному курсі», — про це у Відкритий розповів президент Асоціації «Дніпровський Банківський Союз» Володимир Косюга.

За словами президента асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимира Косюги, в найближчі три тижні буде спостерігатися період економічного затишшя, і до кінця квітня глобальних змін не передбачається. Також експерт зазначає, що економіка дистанціювалася від політики. Національний банк за період зміцнення гривні скупив достатню кількість доларової валюти, що дозволило уникнути будь-яких обвальних процесів.

У Дніпрі експерт розповів про події на валютному ринку після виборів - рис. 1

 

«Можна сказати, що на результати передвиборчих перегонів і першого туру президентських виборів економіка ще не відреагувала. Ми мали курс долара в районі 27, плюс-мінус 3%, і він до цих пір ніяк не змінився. Об’єктивно на сьогоднішній день ми не маємо жодних очікувань, що у нас станеться якесь різке подорожчання або здешевлення національної валюти по відношенню до світових валют », — повідомив Володимир Косюга.

Також експерт додав, що така тенденція є першим кроком до стабільності в економіці, тому що, в незалежності від політичних коливань, завданням «Дніпровського банківського союзу» залишається забезпечити гідне проживання на території України для збереження можливостей розвитку, зростання і скорочення кількості людей, які мігрують в інші країни в пошуках кращого життя.

Раніше ми розповідали, що підвищення вартості проїзду в маршрутках Дніпра — незаконне.

Теги: