У Дніпрі гуманітарну допомогу отримали понад 23 тисячі жінок та дітей переселенців

У Дніпрі гуманітарну допомогу отримали понад 23 тисячі жінок та дітей переселенців. Їм видають соціальні пакунки із найнеобхіднішим. З малюками та їхніми мамами працюють психологи. Чого сьогодні бракує найбільше?

Про це Відкритому розповіла координаторка центру гуманітарної допомоги для жінок та дітей-переселенців у Дніпрі Анна Браткова.  

Анна Браткова

Анна Браткова

Центр гуманітарної допомоги для жінок та дітей-переселенців у Дніпрі працює з вівторка по суботу з 10:30 до 16:30. Волонтери ж працюють цілодобово. За 65 днів війни допомогли більш ніж 23 тисячам людей.

«Допомагаємо в день 405 родинам. Наші волонтери видають мамам з дітками гуманітарні набори. Там харчі, засоби особистої гігієни. Ковдри, подушки, постіль. Свої послуги надають педіатри. Постійно працюють психологи. Наразі нам потрібні дитячі та підліткові книги. Казки, пригоди, енциклопедії, різні книжечки кожного дня питають мами та малеча. У всіх точно є вдома декілька, які вже прочитали. Поділіться, будь-ласка з тими, хто зараз немає нічого. Також, є попит на великі та маленькі пакети, молочні та кисломолочні продукти, яйця, пральні порошки, заспокійливі та сердечні препарати, жіночу білизну та шкарпетки, шампунь, мило, зубні пасти та щітки. Потреби постійно оновлюються, тож слідкуйте за сторінкою, де ми оприлюднюємо списки», – зазначила Анна Браткова.

Також координаторка центру гуманітарної допомоги для жінок та дітей-переселенців у Дніпрі зауважила, що допомога переселенцям потрібна не тільки гуманітарна, а й психологічна. Родини приїжджають розгублені та налякані, вони мають відчути, що Дніпро – це Україна та їхній дім. Вимушено переміщені особи потребують підтримки й спілкування з місцевими.

У Центрі надання гуманітарної допомоги працює кол-центр, який займається колективним розселенням тимчасово переміщених осіб. Переселенці можуть звертатися на «гарячу лінію» Координаційного штабу волонтерів Дніпра. Щодо тимчасового розселення – за телефонами: 099 500 71 17, 097 500 71 17. За консультаціями щодо відновлення документів, довготривалого житла – 089 120 33 04.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: «Я – Мариуполь»: в Днепре открыли центр для переселенцев из осажденного города.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,