Зробили та продали писанки: діти з Німеччини зібрали кошти для України

Діти з Німеччини самі зробили великодні писанки та самотужки продали їх сусідам аби зібрати кошти для переселенців, що зараз знаходяться в Дніпрі.  

Грошовий переказ отримали волонтери. Про це телеканалу Відкриий розповіли волонтер, представник «Автошколи Коваленко» Євген Рожко та  волонтер Олександр Сухочов.

Волонтер з Дніпра, який створив на базі приміщень своєї автошколи притулок для переселенців, отримав грошову допомогу від дітей Німеччини.

Фото від Євгена Рожко 

Фото від Євгена Рожко

Діти, вбралися у вишиванки, одягнули на голову вінок,  обгорнулись українським прапором. В руки взяли корзинку з символічними синьо-жовтими  писанками, й просто пішли по району.

Фото від Євгена Рожко

Фото від Євгена Рожко

Хлопцям та дівчаткам вдалося зібрати 3900 гривень. Кошти направили на продукти харчування для волонтерського центру в Дніпрі, де наразі проживають 100 переселенців, з яких 15 дітей.

Фото від Євгена Рожко

Фото від Євгена Рожко

 

«Мені в Інстаграмі написала матір цих діток з Німеччини про те, що вони хочуть допомогти. Ми не збираємо кошти на картку, проте зробили виключення. Нас дуже вразив такий вчинок. Завдяки нашій великій аудиторії вони нас знайшли та побачили нашу діяльність», – розповів представник «Автошколи Коваленко» Євген Рожко.

Зробили та продали писанки: діти з Німеччини зібрали кошти для України - рис. 1

Допомогти переселенцям можна будь-коли й будь-чим. Контактний номер телефону Євгена +380 67 224 7676

Детальніше про волонтерський центр в Дніпрі для переселенців дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Комендантский час в Днепре и области будет длиться с 21:00 до 06:00.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,