У Дніпрі почали збирати захисні набори для родин загиблих – Відкритий

У Дніпрі почали збирати захисні набори для родин загиблих

Про волонтерську ініціативу для родин загиблих у російсько-українській війні говорили з волонтеркою та головою ГО “Taps-Ukraine” Тетяною Хорольською у пресцентрі каналу “Відкритий”. 

Нещодавно музикант John Bon Jovi звернувся до своїх фанів з мотивуючим закликом: “Роби, що можеш”. Під час пандемії та карантинних заходів по всьому світу, люди почали об’єднуватися для того, щоб підтримати один одного. Україна вже шостий рік знаходиться у стані війни із зовнішнім аргесором, тепер ще й вірус.

Ті, хто весь цей час допомагав українській армії, починають переключатися на допомогу своїм співгромадянам. Так, об’єднання родин з агиблих воїнів вирішили, що мають захиститися від коронавірусу та почали шити захисні маски.

“Ми зібралися в офісі “Taps-Ukraine”, завезли туди швейну машинку, зібрали тканини, никти, закупили антисептики та рукавички і почали шити та збирати так звані гігієнічні набори. Адже родини, які втратили своїх рідних на війні, ледь виживають на соціальні виплати від держави. І придбати засоби захисту не тільки немає можливості через їхню відсутність в аптеках, а й через брак коштів”, – розповідає Тетяна Хорольська.

Усе спаковане волонтери розвозять за адресами, які має їхня громадська організація. Заразом спілкуються та підтримують морально батьків та дружин загиблих. У цей нелегкий для всіх час – це вкрай важливо.

“Нажаль наші ресурси небезмежні. Тому ми потребуємо матеріал для пошиття масок, антисептики та можливо, якісь лементарні продукти. Проте, допомогти можна і надсилаючи кошти на разунок організації. Звісно, ми за все звітуємо та показуємо, що  і куди витрачаємо. Та головне, нам не вистачає рук. Тому запрошуємо долучатися до такої потрібної ініціативи”, – сказала Тетяна.

Також жінки готові надати викрійки для того, щоб люди самі шили собі захисні маски.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заболевшие коронавирусом жители Днепропетровщины идут на поправку

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги:

Оцените этот материал: