У Дніпрі працюють авторскі «цехи» по створенню проєктів Бюджету участі

Про програму «Бюджет участі» та авторскі «цехи» по створенню проєктів у Дніпрі в інтерв’ю Відкритому розказав начальник відділу по роботі з проєктами управління з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

У Дніпрі стартував VI етап Бюджету участі. Подати свої ініціативи дніпряни можуть до 11 червня. Цьогоріч проєкт отримав збільшення кошторису – 48 мільйонів гривень.

“23 березня під час 5 чергової сесії міської ради депутати затвердили нову редакцію Положення про бюджет участі. Цього року конкурс громадських проєктів отримав низку нововведень, які зроблять його більш прозорим та прогнозованим. Відтепер подавати та голосувати за проєкти може будь-який містянин віком від 14 років, замість 16-ти. Такі нововведення дозволять залучити молодь до бюджету участі. Тепер проєкти поділили за п’ятьма напрямами: освітні, гуманітарні, медико-соціальні, муніципальні, інформаційно-молодіжні.На медичні та на молодіжні проєкти, виділили по 10% від загального обсягу бюджету участі”, — розказав Владислав Макарець.

Також говорили про авторські цехи по створенню декількох проєктів та нові обмеження кількості проєктів на один заклад до двох.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Актор з Дніпра Олег Шульга розказав про зйомки з оскароносним режисером

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,