У Дніпрі завершується збір заявок на участь у конкурсі «Культурна столиця»

У Дніпрі завершується збір заявок на участь у конкурсі творчих проєктів «Культурна столиця». Про це в інтерв`ю Відкритому розказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Євген Хорошилов.

З 2015-го року у Дніпрі було проведено 9 етапів конкурсу «Культурна столиця», на які подавалось 418 заявок, 169 з яких підтримали. Збір пропозицій на участь в 10-му етапі конкурсу триває до 07.04.2021.

«На конкурс пропонуємо подавати програми (проєкти, заходи), реалізація яких направлена на розвиток культурного середовища, інфраструктури та підвищення привабливості Дніпра. Для участі необхідно відправити заявку за формою, яку можна знайти на сайті Дніпровської міськради або на сайті “Культурна столиця”. Проєкти подаються у паперовій формі за адресою: каб. 506, просп. Дмитра Яворницького, 75-А, м. Дніпро, управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради або в електронній формі на адресу: [email protected]», — розказав Євген Хорошилов.

Також говорили про склад журі та про етапи проходження конкурсного відбору.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 50 молодих людей обрали для стажування в Дніпропетровській ОДА

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,