У Дніпрі презентували дослідження «Управління якістю атмосферного повітря»

Про плани зменшення забруднення повітря на Дніпропетровщині в інтерв’ю Відкритому  розповів депутат Дніпропетровської облради Павло Хазан.

7 грудня у Дніпрі відбувся круглий стіл, на якому представники влади, громадськості та науковці обговорили плани зменшення забруднення повітря в регіоні.

«Під час заходу відбулось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між «Дніпровською політехнікою» та чеською екологічною ГО «Арніка» і найбільшою в Україні Мережею громадського моніторингу Ecocity. Також ми з колегами презентували дослідження «Управління якістю атмосферного повітря: від концепції до реалізації». Це звіт, який узагальнює результати дослідження правових, організаційних та технічних аспектів управління якістю атмосферного повітря в промислових агломераціях України та містить рекомендації для покращення ефективності рішень, пов’язаних із моніторингом стану атмосферного повітря та інформуванням населення про це», — розповів Павло Хазан.

Також розмовляли про розробку Проєкту екологічного моніторингу міста Дніпра. який зараз знаходиться на фінальному етапі обговорення. Авторами Проєкту є фахівці КП «Центр екологічного моніторингу».

Більше про це у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Іван Начовний про діджиталізацію Дніпропетровщини

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,