У Дніпрі пройшов конкурс української прозової літератури

Сьомого червня у Дніпровській міській бібліотеці провели «Dnipro Book Fest». У ньому взяли участь 94 автори з тридцяти регіонів України. Загалом на конкурс привезли 110 книжок.

У Дніпрі пройшов конкурс української прозової літератури - рис. 1

Переможців визначили у чотирьох номінаціях. У першій «Проза для дітей» перемогла відома українська письменниця Галина Вдовиченко зі своєю книжкою «36 і 6 котів». Друге місце зайняв фантаст Володимир Арінєв з твором «Порох із драконових кісток».

У номінації «Прозові твори», де були представлені романи та повісті, перемогла Марія Ткачівська. Переможним став її роман «Голос перепілки». Друге місце зайняла Ірина Баковицька-Ричковська зі своїм психологічним романом «Пластилін».

Конкурс проводять лише другий рік, але цього разу вже з’явилася нова номінація «Переклади українською».  Тут перше місце зайняв відомий перекладач Андрій Павлишин. Він переклав роман-казку Галини Гурської «Про королевича Готфільда».  Друге місце у номінації поділили Богдан Стасюк та Олена Кіфенко за переклад книжки «Кантика для Лейбовіца» Уолтера Міллера молодшого.

І остання номінація «Дизайн обкладинки книжки». У цій категорії перше місце зайняла дизайнерка Анастасія Стефарук. Для цього вона оформила книгу Сильвії Плат «Під скляним ковпаком». На другому місці Тетяна Цюпка. Вона оформляла книгу Катерини Михайліциної «Я стою у машинки».

Теги: , ,