Польова кухня та дискусійний клуб: як у Дніпрі буде проходити фестиваль «Велодень-2021»

У Дніпрі в останню неділю травня пройде традиційний фестиваль для велосипедистів. У цьогорічній програмі: спортивні змагання, майстер-класи та польова кухня.

Про це в пресцентрі Відкритого розповів голова Дніпровської асоціації велосипедистів Андрій Майбродський.

«Велодень-2021» — масштабний спортивний фестиваль, який об’єднує велосипедистів усього міста вже не перший рік. Його головна мета – привернути увагу спільноти та влади до проблем велоінфраструктури Дніпра.

Цього року програму заходу було змінено. Зокрема, через карантин, для безпеки громадян, відкоригували маршрут. Тепер велосипедисти зустрінуться не на фестивальному причалі, а їхатимуть різними вулицями до тунельної балки. Там на них чекатимуть спортивні змагання, дискусійний клуб щодо вирішення проблем велоінфраструктури Дніпра та польова кухня.

«У планах, окрім змагань і дискусій, є ще певні майстер-класи. Сподіваємося провести наступні: перша допомога для велосипедистів, розповімо якою має бути необхідна базова аптечка. Також поговоримо про екстрим-ремонт: що робити, якщо щось зламалося, а ви поза містом та як діяти аби такого більше не повторилося», — ділиться Андрій Майбродський.

DSC 0213

Приєднатися до заходу можуть усі бажаючі. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці Дніпровської асоціації велосипедистів у Фейсбуці.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Юные хоккеисты из Днепра стали серебряными призерами чемпионата Украины | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,