У Дніпрі розробляють стратегію розвитку ОСББ і ЖБК

Про створення Стратегії розвитку ОСББ і ЖБК у Дніпрі в інтерв`ю Відкритому розказав спеціаліст департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

У Дніпровській міській раді працюють над створенням Стратегії розвитку ОСББ та ЖБК. Цей документ має стати своєрідною інструкцією для нових об’єднань та орієнтиром для вже чинних.

«Ми аналізуємо усі об’єднання і систематизуємо проблеми ОСББ. Через профільний сайт «Простір самоврядування» обєднання можуть подати стратегічний план із переліком усіх ремонтів, які їм потрібно зробити. Також, представники міської влади проводять анкетування голів об’єднань, щоб розуміти, скільки об’єднань регулярно беруть участь у доступних програмах та яка саме допомога потрібна», – говорить Владислав Макарець.

Стратегія включатиме декілька напрямів: енергоефективність, організація, проведення ремонтів, навчання. Після підготовки проєкту, його буде винесено на розгляд сесії міськради. На базі Стратегії розвитку об’єднання зможуть працювати декілька років.

«Усіх голів ОСББ, які мають бажання взяти участь у підготовці документа та розуміються на тому, навіщо потрібна стратегія, запрошуємо до співпраці. Планується напрацьовувати цей документ, який буде гарантією та стимулом розвиватися для усіх об’єднань » — пояснює Владислав Макарець.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:«ЄМалятко»: Як отримати допомогу на дитину у Дніпрі, ще не виписавшись із роддому?

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,