У Дніпрі шукають «інженерів порозуміння»: як ними стати та що це дає

Школа “Інженери Порозуміння” вже вшосте розпочала набір слухачів на 12-місячне навчання новачкам мирного врегулювання конфліктів. Де і чому навчатимуть слухачів з Дніпра та всієї країни, розповідали у пресцентрі телеканалу Відкритий. 

Вперше до участі у освітньому проекті за поглибленою програмою з повною зайнятістю запрошуються кандидати з усіх областей України. Науковці пророкують майбутнє саме професіям, які «зшиватимуть» суспільства між собою, підтримуючи громади різних рівнів. Зголом це призведе до відновлення соціальної згуртованості й посилення національної єдності в країні загалом.

У Дніпрі шукають "інженерів порозуміння": як ними стати та що це дає - рис. 1

«На сьогодні мабуть ніхто не заперечить, що ми один одному бажаємо миру.  Інженер порозуміння — це той спеціаліст, який сприяє примиренню та знаходженню компромісів у громаді, соціумі, можливо, навіть навколо себе. Задача інжеренера — знизити накал емоцій, диструктивні конфлікти перевести в мирне русло. Це робиться для того, щоб люди змогли спокійно комунікувати,» — розповідає інженерка порозуміння Людмила Єхалова.

Навчання у Школі для обраних кандидатів – безкоштовне. Локація – Київ. Витрати на проїзд, харчування та проживання компенсуються. Для тих учасників, які потребуватимуть фінансової підтримки під час навчання, проєкт розгляне можливість надання щомісячної матеріальної благодійної допомоги на час участі у навчальній програмі.

У Дніпрі шукають "інженерів порозуміння": як ними стати та що це дає - рис. 2

«Для того, щоб стати слухачем школи необхідно перш за все мати велике бажання вчитися, розуміння того, що будь-який конфлікт ви готові вирішувати разом з іншими людьми. А також потрібно заповнити анкету на сайті школи інженерів порозуміння і пройти ряд співбесід,» — говорить слухач школи Віктор Кронін. 

Школа “Інженери Порозуміння” успішно працює з 2017 року. Викладачі-тренери та ментори школи – фахівці з різних куточків світу, які не просто знають теорію, а самі занурювалися у військові конфлікти.

Прийом заявок на навчання триває до 2 серпня 2020 року. Він здійснюється у партнерстві з міжнародною миротворчою організацією ПАКС Нідерланди  за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Днепр приехал посол Азербайджана: в городе появится сквер Муслима Магомаева 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,

...