У Дніпрі стартує маштабний АНТИнаркотичний рейд

Громадська організація «Дух нації» організовує маштабний АНТИнаркотичний рейд», — про це у Відкритий розповіли ініціатори проекту.

«6 квітня у Дніпрі відбудеться черговий АНТИнаркотичний рейд у рамках проекту «Drugs Off». Ми, небайдужі громадяни України, будемо ходити вулицями нашого міста та замальовувати нарконаписи. Таким чином, власноруч зробимо ту роботу, яку не спромоглися виконати комунальні служби. Тож закликаємо громадські організації, релігійні общини, активну молодь та небайдужих громадян долучитися до нашої ініціативи та допомогти у боротьбі за здоров’є, тверезе майбутне нашої держави», — говорить очільниця молодіжного крила ГО «Дух Нації» Канчура Тетяна.

У Дніпрі стартує маштабний АНТИнаркотичний рейд - рис. 1

За словами волонтера міжнародної антинаркотичної асоціації Кирила Тіткова, подібні акції проводяться з 2017 року в усіх великих містах України.

«Цього разу до проекту долучиться не тільки молодь, а й студенти «Університету золотого віку», — зазначила його представниця Лариса Шмалій.

«За останні 3 роки нашим управлінням задокументовано ряд злочинних груп, що займаються наркоторгівлею. Злочинці будуть притянуті до відповідальності. АНТИнаркотичний рейд вважаю ефективним, адже це гарний вид профілактики», — стверджує представник управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції Віталій Рудой.

Активісти зазначають, що вік наркозалежних стає дедалі меньшим. Зараз вже нікого не дивують дванадцятирічні ін’єкційні наркомани. На думку громадських діячів, реклама та доступність відіграють у цьому не останню роль.

Тож усіх небайдужих запрошують прийти 6 квітня о 13:00 годині за адресою: вул. Севастопольська, 19, Морфокорпус ДМА. Звідти стартує акція.

Раніше ми розповідали про події на валютному ринку після виборів.

Теги: