У Дніпрі створили «розстрільний список Лисенка»

У Дніпрі після інспекції маршрутних таксі створили «розстрільний список Лисенка». Про це повідомляє Відкритий із посиланням на допис завідуючого сектором контролю та моніторингу Департаменту транспорту та інфраструктури Івана Васючкова у Facebook.

За 12 робочих днів серпня проінспектовано вже понад 800 транспортних засобів на ста маршрутах міста. 150 водіїв автобусів втекли від перевірки. Ще залишилося перевірити близько трьохсот транспортних засобів на 22 маршрутах. Відомо, що за усіма оглянутими автобусами наразі складено базу та розписані бали й всі претензії до технічного та зовнішнього стану.

За результатами перевірок був сформований перелік, до якого увійшли 54 автобуси, які набрали найменшу кількість балів — менше, ніж два. Такі авто не рекомендують випускати на маршрути. Для обслуговування міських маршрутів, автобус повинен мати щонайменше три бали. Від понеділка перевізники мають прибрати всі автобуси незадовільного стану з вулиць Дніпра.

З «розстрільним списком» можна ознайомитися тут. За тим, щоб автобуси, які увійшли до списку, не здійснювали перевезення, Іван Васючков пообіцяв слідкувати через систему відеонагляду «Безпечне місто».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі водії маршруток намагаються уникнути перевірок.

Теги: