У Дніпрі триває унікальна виставка творів японського художника. Що на черзі?

«Що цікавого готує для відвідувачів Музей українського живопису цього літа?», — про це у Відкритий розповів директор закладу Сергій Бурбело.

У Дніпрі триває унікальна виставка творів японського художника. Що на черзі? - рис. 1

«Зараз продовжується виставка творів японського художника Кацусіка Хокусай. Ми презентуємо відвідувачам розгорнуту експозицію, сформовану з трьох книжок манґи Хокусая. Це 80 творів автора, виконані у техніці друкованої графіки», — розповідає Сергій Бурбело.

За словами директора музею, виставка дійсно унікальна, бо подібного в Ураїні ще не проводили. Сам процес підготовки виявився дійсно кропітким. Стародруки — перші 3 книги автора — знаходилися далеко не в ідеальному стані. Тому їх довелося реставрувати, долучивши перекладачів.

«На виставці можна побачити як фото процесу реставрації, так і безпосередньо відреставровані гравюри. Експозиція триватиме до 28 липня», — зазначив Сергій Бурбело.

Як розповів Сергій Бурбело, на літо 2019 у музею дійсно грандіозні плани: відвідувачів чекає фестиваль друкованої графіки художньої емалі. Також планується міжнародний симпозіум з цього приводу. В музеї чекають на візит майстра з Португалії, який проведе майстер-клас для відвідувачів.

«23 травня ми відкриваємо виставку молодих художників нашої області за підтримки Дніпропетровської обласної ради. Потім заплановані експозиції поліграфічних дизайнерів та книжковий ярмарок. Хочемо, щоб дизайнери прийняли участь в останньому заході та продемонстрували, яким вони бачать оформлення сучасних книжок», — додав Сергій Бурбело.

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі ВІЛ-позитивні люди часто стають жертвами дискримінації.

Теги: