У Дніпропетровському художньому музеї відкрили виставку «Микола Глущенко. Без віз»

Подорож без візи та закордонного паспорту. Альтернативу реальним мандрівкам запропонували в Дніпропетровському художньому музеї. Тут розпочала роботу виставка українскього митця Миколи Глущенко.

Що чекає на відвідувачів музею, розповів у пресцентрі Відкритого куратор виставки Сергій Несмачний. 

Микола Глущенко родом із Дніпропетровщини. Народився художник у Новомосковську в 1901 році. У воєнний період він працював у радянській розвідці, завдяки чому багато подорожував Європою. Краєвиди, побачені закордоном, митець втілював на папері за допомогою фарб. Любив зображати і пейзажі рідної Дніпропетровщини. Також небайдужим Глущенко був до Карпатських гір і херсонських степів.

«Він дуже цікавий і як особистість, і як митець. Його живопис дуже яскравий. Не тільки за рахунок кольорів, а й енергетично. Його неможливо осягнути повінстю з першого разу», — розповідає Сергій Несмачний.

У 70-х роках минулого століття, Микола Глущенко презентував у Дніпрі свою виставку.  Саме на батьківщині він вирішив залишити значну частину своїх робіт. Зараз на них можна подивитися на виставці у Дніпропетровському художньому музеї.

«Виставка працюватиме аж до кінця березня. Можливо навіть і довше. Окрім того, що можна буде побачити самі роботи, ми пропонуватимемо відвідувачам різноманітні екскурсії та цікаві заходи. Сумувати точно не доведеться», — запевняє куратор виставки.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Получилось забавно: в Бразилии сняли хоррор-сериал об украинских иммигрантах | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,