У Дніпрі відбудеться благодійний концерт на підтримку Олександра Гаркуші, що постраждав від час вибуху у Пашеній Балці

Сьогодні у прес-центрі Відкритий лауреат фестивалю «Пісні, народженні в АТО» Сергій Цигіпа розповів про свій творчий шлях і закликав усіх небайдужих допомогти 16-річному Олександру Гаркуші, що постраждав у результаті вибуху у Пашеній Балці.

У Дніпрі відбудеться благодійний концерт на підтримку Олександра Гаркуші, що постраждав від час вибуху у Пашеній Балці - рис. 1

Сергій Цигіпа — майор запасу. До війни працював журналістом-фрілансером, видав 5 книжок. Одна з них — «Блокнот інтелектуального анархіста». Туди увійшли вірші, що написані ще під час служби в групі радянських військ у Німеччині. Сьогодні на слова Сергія створено 7 пісень.

У Дніпрі відбудеться благодійний концерт на підтримку Олександра Гаркуші, що постраждав від час вибуху у Пашеній Балці - рис. 2

«28 червня відбувся заключний етап фестивалю «Пісні, народженні в АТО», який проводиться 4-й рік поспіль у Дніпрі, і я став одним з лауреатів зі своїм доробком «Старобранці пішли на війну», — розповідає Сергій Цигіпа.

За словами Сергія Цигіпи, зараз він працює у рамках програми «Крила братерства». Це рух на підтримку ветеранів АТО.

 

«В суботу, 13 липня, ми в «Крилом Братерства» проводимо акцію «Землю оставьте детям». Цього дня на Фестивальному причалі о 18.00 розпочнеться концерт, присвячений нашому цивільному герою 16-річному Олександру Гаркуші. Хлопець зараз у реанімації. Наша мета — зібрати кошти на його реабілітацію», —розповідає Сергія Цигіпа.

Нагадаємо, що Олександр Гаркуша постраждав під час вибуху бойової гранати на дитячому майданчику у Пашеній Балці.

Раніше ми розповідали, якими є результати соціологічного дослідження політичних симпатій.

Теги: