У Дніпрі відбудеться «Open Sport Day» на підтримку дітей з онкологічними захворюваннями | Відкритий

У Дніпрі відбудеться «Open Sport Day» на підтримку дітей з онкологічними захворюваннями

У Дніпрі 27-го квітня відбудеться спортивно-благодійний захід. Про це у прес-центрі Відкритого розповіли засновник проекту «Open Sport Day» Микита Васецький  та начальник служби інтенсивної терапії та гематології в Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні Наталя Дементьєва.

«Open Sport Day» — це спортивно-благодійний захід, де кожен може знайти для себе якийсь вид спорту: біг, бокс, фітнес, йога, а також навчитися надавати першу медичну допомогу. Ціль заходу — допомога онкохворим дітям, після змагань усі охочі можуть пожертвувати якісь кошти для дітей.

«Ми всі зустрінемося 27-го квітня, участь у заході безкоштовна. Спочатку всі учасники будуть бігати 2,5 кілометри, а потім одні йдуть на бокс, другі — прямують на йогу, а інші – на фітнес. Вони будуть кожні півгодини мінятися. Після спортивного змагання кожен зможе отримати нові навички. Я завжди думав, як можна об’єднати спорт та благодійність (…) і знайшов такий спосіб робити хороші справи. Головне — у нас не буде переможців та переможених, кожен для себе сам переміг», — наголосив засновник проекту Микита Васецький.

На захід учасники збираються 27-го квітня об 11-й годині на проспекті Олександра Поля, 1. А бігати будуть всі у сквері. На змаганнях будуть тренери з йоги та фітнесу, які зможуть поділитися корисною інформацією. Наразі зареєструвалися 120 осіб, але є ще багато зацікавлених.

«У нас є різні відділи з пацієнтами, які мають злоякісні захворювання системи крові, а також в нас є відділи реконструктивної хірургії та онкології, де отримують допомогу діти з іншими пухлинами. Щоденно знаходиться на лікуванні близько 40 дітей. За останні 5-7 років спостерігається приріст онкохворих. Таких випадків стало більше, до 15-16 випадків на 100 000 дітей. У нашій області за останні 2 роки реєструвалося близько 80 дітей з такими захворюваннями», — розповіла про пацієнтів лікарні Наталя Дементьєва.

Також Наталя Дементьєва розповіла, що характерними для дитячого віку є пухлини нирок, м’язів, кісток, печінки та рогівки ока. Важливо те, що немає таких пухлин, які можна виявити візуально, діагностуються  вони, коли досягають великих розмірів.

«На лікування дітей необхідно безліч препаратів для хіміотерапії, але їх використання допомагає лікарю вирвати дитину із рук смерті. Крім того, необхідні різні побутові дрібниці, засоби гігієни.
Тому що діти можуть лікуватися в нас навіть не тиждень, але й місяць», — додала начальник служби інтенсивної терапії та гематології в Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі жінка з хворобою Паркінсона змогла повернути собі якість життя.

Теги:

Оцените этот материал: