У Дніпрі відкриється художньо-театральний проєкт про Крим

У Дніпрі, до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, стартує художньо-театральний проєкт «QIRIM».

Про нього в пресцентрі Відкритого розповіли художник Сергій Бурбело та режисер театру «Ґерць» Данило Слюсар.

Виставка «QIRIM» відкривається у Дніпрі 18 травня. Вона не залишить байдужими жодного свідомого громадянина. Художник Сергій Бурбело не перший рік висвітлює тему Криму. На полотнах зображує півострів із власних спогадів, постійно доповнює експозицію «свіжими» роботами.

Floi d A3

«Через картини можна побачити та відчути, що ніякого «русского мира» в Криму немає. Окрім полотен, одним із найважливіших елементів виставки стане колючий дріт. Саме за ним знаходиться зараз півострів – за дротом війни, окупації та моралі», — розмірковує автор виставки та художник Сергій Бурбело.

DSC 3956

Відкриття супроводжуватиме театральний перфоманс.

photo 2021 05 17 12 28 35 photo 2021 05 17 12 28 37

«Полотна Сергія і так говорять своєю емоційною мовою, вони виривають тебе із повсякденності, але театр надає цьому ще більшої гучності та яскравості. До того ж виставка буде доповнена відеопроекцією. Це картини, які я інтегрував у відеотканину. Можна сказати, що це малесеньке кіно», — розповідає режисер Данило Слюсар.

DSC 3958

Картинами та постановкою автори хочуть показати буремну історію Криму. Подивитися на це можна буде безкоштовно, 18 травня о 20-й годині у кав’ярні на Січеславській Набережній, 37. Виставка працюватиме до восьмого червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: На фасаде днепровского горсовета вывесили флаг Израиля | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,