У Дніпрі волонтери поповнюють команду до Чемпіонату Європи із тріатлону: як приєднатися

5-6 червня у Дніпрі пройде Чемпіонат Європи з тріатлону. Організатори масштабної спортивної події вирішили заручитися підтримкою волонтерів. Тож звернулися до громадської організації «HELPeru Dnipra». Зараз вони шукають небайдужих дніпрян, які б хотіли безоплатно допомогти в проведенні заходу.

Як приєднатися до «хелперів» розповіли в пресцентрі Відкритого голова громадської організації Анна Самойленко та її заступниця Єлизавета Пархоменко.

Команда молодих волонтерів «HELPeru Dnipra» діє всього два роки, але за цей час встигла допомогти в організації та проведенні багатьох концертів, фестивалів, змагань та екоакцій міського та всеукраїнського рівня.

«Ми не займаємося соціальним волонтерством, а працюємо лише на заходах. Варто розуміти, що ми не виконуємо важку роботу і завжди завчасно домовляємося с організаторами, що збирати сцену, розвантажувати якісь речі чи прибирати повністю всю територію ми не будемо. Проте ми можемо допомогти попідмітати, розставити стільці, виносити нагороди, слідкувати за порядком в залі та дотриманням карантинних обмежень, перевіряти на вході квитки, наявність масок та робити температурний скринінг», — пояснює Анна Самойленко.

У Дніпрі волонтери поповнюють команду до Чемпіонату Європи із тріатлону: як приєднатися - рис. 1

Перед міжнародним заходом група «хелперів» планує підсилитися. Для цього, на своїх сторінках у соцмережах, організація відкрила реєстрацію. Усі, хто бажають допомогти у проведенні Чемпіонату Європи з тріатлону, можуть подати заявку і стати частиною волонтерського руху.

«Чемпіонат Європи з тріатлону – більш високий рівень для нас. Тож ми хочемо залучити більше людей. Якщо у вас є досвід – чудово. Якщо ви раніше ніколи не брали участь в організації спортивних заходів – навчимо. Розпочнеться робота 4 червня, за день до початку самих змагань, і триватиме до 6.06. Серед обов’язків: загальна допомога на всіх майданчиках, видача стартових наборів,  санітарна обробка поверхонь, допомога на старті та фініші, фотофіксація», — розповідає Єлизавета Пархоменко.

У Дніпрі волонтери поповнюють команду до Чемпіонату Європи із тріатлону: як приєднатися - рис. 2

Під час реєстрації волонтер може обрати вид роботи, якою б він хотів займатися. Надіслати заявку можна до 31 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Ноготочки, брови, стрижка: сколько днепрянки тратят на уход за собой | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,