У Дніпрі залучають бізнес для немонетарної благодійності

У Дніпрі стартував проєкт немонетарної благодійності для постраждалих від домашнього насильства. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіла керівниця громадської організації «Гендерний клуб Дніпро» Ганна Мягких.

У Дніпрі з 1 серпня стартував проєкт зі створення онлайн платформи немонетарної благодійності для постраждалих від домашнього насильства, який реалізується громадською організацією «Гендерний клуб Дніпро» в рамках ініціативи Пані Патронеси.

«Назва проєкту «Пані Патронеси: ресоціалізація постраждалих, мережування, благодійність і спільнодія  для протидії домашньому насильству». Метою впровадження проєкту є попередження і подолання наслідків домашнього насильства через ресоціалізацію, побудову мереж, благодійність, спільнодію», —  розповідає Ганна Мягких.

Проєкт реалізується за підтримки і в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Одним з результатів цього проєкту буде побудова мережі бізнес-партнерів, яка націлена на організацію задоволення наявних потреб жінок та дітей, постраждалих від насильства в негрошовий спосіб.

«Ми запрошуємо до співробітництва приватних осіб та бізнес, які зможуть на благодійній основі надати будь-які види послуг та/або товари, необхідні жінкам та дітям постраждалим від насильства. Також розшукуємо психологинь-волонтерок, які мають компетенції щодо антикризового реагування у випадках домашнього насильства. Онлайн платформа на сьогодні в розробці. Зв’язатись з нами краще через фейсбук сторінку ГО «Гендерний клуб Дніпро», — пояснює Ганна Мягких.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,