У Дніпропетровській області розпочали моніторинг якості води річок та водойм

У Дніпропетровській області розпочали проєкт з моніторингу якості води річок та водойм. Про це в ефірі програми “Шах і мат” на Відкритому розказав начальник управління з питань екології, енергозбереження та інвестицій виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради Олексій Ангурець.

«В нашій області доволі критична ситуація з водними ресурсами і це стало поштовхом для створення комісії обласної ради та обласної державної адміністрації з приводу поліпшення якості води, вирішення критичних моментів та для узгодження наших зусиль, щоб ситуація не погіршувалась, а покращувалась. Пройшло перше засідання цієї комісії і маємо вже резолюцію і перші рішення,» — розповідає Олексій Ангурець.

Також, говорили про зміни в законодавстві в частині екології на час дії карантину. Міністерство енергетики та захисту довкілля на початку запровадження карантину повідомило про заборону проведення громадських слухань в процесі громадського обговорення процедур «Оцінки впливу на довкілля». Хоча законом про ОВД не передбачені виключення, карантин віднесено до форс-мажорів. Олексій Ангурець розказав, що це означає для громадськості та надав поради, як діяти у разі відсутності комунікації з забудовником.

Управління з питань екології, енергозбереження та інвестицій виконавчого апарату Дніпропетровської обласної працює, тож якщо населення має звернення або пропозиції, також по моніторингу якості води річок та водойм, Олексій Ангурець радить звертатись в електронному вигляді, а слідкувати за новинами краще на телеграм-каналі Дніпропетровської обласної ради.

 

 

Теги: