У «Зіркове ралі 2019» з Дніпра вирушає рарітетне авто, що випускалося малою серією | Відкритий

У «Зіркове ралі 2019» з Дніпра вирушає рарітетне авто, що випускалося малою серією

«На цьому тижні стартує всеукраїнське історичне «Зіркове ралі 2019» ретро автомобілів», — про це у Відкритий розповіли директор технічно-історичного музею «Машини часу» Михайло Прудніков, колекціонер Василь Панкратов та учасник ралі і автореставратор Петро Могильніков.


« З 11 по 14 липня 2019 року в Україні пройде історичне «Зіркове ралі 2019», в якому будуть задіяні  класичні авто, вироблені до 1989 року. Старт авто-учасників відбудеться в багатьох містах України. Фінішуватимуть 12 липня у м.Крописницькому, де впродовж наступних двох днів заплановані аматорськи автоперегони, конкурси та культурна програма», — розповідає Михайло Прудніков.
За словами директора технічно-історичного музею «Машини часу», «Зіркове ралі» проводиться в Україні вже вчетверте під егідою Автомобільної Федерації України. Технічно-історичний музей «Машини часу», готуючись до ретро автопробігу Миклашевського, теж бере участь у заході. Від Дніпра до перегонів включено два автомобіля: ВАЗ 2801 та ГАЗ-13 «Чайка».

«ГАЗ-13 «Чайка» – радянський представницький легковий автомобіль великого класу, що випускався малою серією на Горьківському автомобільному заводі з 1959 по 1981 ріки. Мені вдалося придбати його на аукціоні. Авто пройшло глобальну реставрацію і цілком готове до участі у ралі», — говорить власник авто Петро Могильніков.
Як розповів Василь Панкратов, в основном усі атомобілі, що приймають участь у раллі, радянського виготовлення. Це означає, що вони розраховані на бездоріжжя. Тож і зараз повинні витримати шлях з розбитою дорогою. Щодо «ГАЗ-13 «Чайки» з Дніпра, то це авто дійсно потужне і у гарному стані.

Раніше ми розповідали, коли сервісні центри МВС Дніпра почнуть контролювати здачу іспитів на права через відеоспостереження.

Теги:

Оцените этот материал: