Дніпровські дзюдоїсти вибороли 2 срібла на Кубку Європи в Румунії

Дніпровські дзюдоїсти завоювали два “срібла” на Кубку Європи серед юніорів та юніорок не старше 21 року.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Федерації дзюдо Дніпропетровської області.

Дніпровські дзюдоїсти вибороли 2 срібла на Кубку Європи в Румунії - рис. 1

8 й 9 жовтня румунський Клуж приймав у себе Кубок Європи серед юніорів та юніорок, спортсменів не старше 21 року.
На змагання зібралися команди 22 країн, а загалом 125 учасників.

Дніпровські дзюдоїсти вибороли 2 срібла на Кубку Європи в Румунії - рис. 2

Дніпровські дзюдоїсти вибороли 2 срібла на Кубку Європи в Румунії - рис. 3

У складі збірної України дві “срібні” медалі вибороли й дзюдоїсти Дніпра.
В перший день змагань до фіналу добрався у вазі -73 кг наш Назар Кулєшов.

Він переміг латвійця Потаповса та португальця Гомеза, а в фіналі поступився румуну Роберту Болдісу. Таким чином Назар піднявся на другу сходинку юніорського Кубку Європи.

Дніпровські дзюдоїсти вибороли 2 срібла на Кубку Європи в Румунії - рис. 4

Дніпровські дзюдоїсти вибороли 2 срібла на Кубку Європи в Румунії - рис. 5

Це друга міжнародна нагорода спортсмена в нинішньому році. В липні він також був срібним призером юніорського Кубка Європи в Празі.

В другий день змагань такий самий результат продемонстрував і дніпрянин Тимур Валєєв у вазі -90 кг. Він виграв у румуна Санду та поляка Богданюка, а в фіналі поступився латвійцю Матвійсу Дуйновсу.

В нинішньому сезоні це друга міжнародна медаль Тимура – в липні він завоював золото на юніорському Кубку Європи в Празі.

Обидва медалісти представляють дніпровський спортивний клуб “Тафу-Дзюдо”, де тренуються під керівництвом Віталія Харламова й Сергія Плієва.

В Клужі спробувала свої сили ще й дніпрянка Аліса Відєнєєва. Але в першій же сутичці програла нідерландській дзюдоїстці Свінкельс.

Загалом на юніорському Кубку Європи в Румунії збірна України виборола 1 “золото”, 3 “срібла” й 2 “бронзи” та посіла четвертий рядок в медальному заліку команд.

Вперед наші пропустили лише найбагаточисельнішу (51 спортсмен) команду Румунії, а також Польщу з Італією. Чемпіоном став Нікіта Квятковський, “срібло” окрім дніпрян Кулєшова й Валєєва дісталось Станіславу Корчемлюку, а бронзові медалі вибороли Ігор Цуркан й Артем Горбань.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.