Дзюдоїсти Дніпропетровщини завоювали 7 нагород на Чемпіонаті України

Дзюдоїсти Дніпропетровської області вибороли 7 нагород на Чемпіонаті України у Львові.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської обласної федерації дзюдо.

У Львові відбувся Чемпіонат України серед чоловіків та жінок. На татамі місцевого легкоатлетичного манежу вийшли 295 учасників з усіх куточків нашої країни.

За результатами змагань спортсмени Дніпропетровщини вибороли 7 медалей у різних вагових категоріях: 2 срібла й 5 бронз.

• Руслана Булавіна (+78 кг).

Також у поєдинках за бронзу боролися Сергій Кім, Звіяді Звіадаурі, Анна Бородіна, Вероніка Чернуха, Кіра Тітовець, однак вони програли свої сутички та посіли 5 місця.

“За результатами Чемпіонату України традиційно буде сформовано склад штатної національної збірної команди України з дзюдо, яка вже найближчим часом розпочне виступи на міжнародній арені”, – йдеться в повідомленні.

Дзюдоїсти Дніпропетровщини завоювали 7 нагород на Чемпіонаті України    Дзюдоїсти Дніпропетровщини завоювали 7 нагород на Чемпіонаті України - рис. 1   Дзюдоїсти Дніпропетровщини завоювали 7 нагород на Чемпіонаті України - рис. 2 Дзюдоїсти Дніпропетровщини завоювали 7 нагород на Чемпіонаті України - рис. 3