Юні гімнастки з Дніпра вибороли 10 медалей на турнірі в Литві

Юні спортсменки з Дніпра вибороли 10 медалей на міжнародному турнірі з художньої гімнастики «DALIA KUTKAITE CUP 2024», який проходив у Литві.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Відділення НОК України у Дніпропетровській області.

5-6 жовтня у литовському місті Вільнюс пройшов 8-й міжнародний турнір з художньої гімнастики «DALIA KUTKAITE CUP 2024».

Спортсменки з Дніпра вибороли 10 призових місць на змаганнях.

Серед 10-річних гімнасток чемпіонкою стала Аріна Ткаченко. Дівчина мала виступ з булавами.

Срібло здобули: Аріна Ткаченко (вправа з обручем та багатоборство), Аріна Сидоренко (вправа з мʼячем).

Серед 11-річних спортсменок срібними призерками стали Вікторія Шостак (вправа с булавами) та Софія Осіння (Міс турніра). Також Вікторія Шостак виборола «бронзу» у вправах з обручем.

Серед 12-річних гімнасток Марта Швачко стала чемпіонкою у вправі з мʼячем та багатоборстві, а також срібною призеркою у багатоборстві.

Загалом у змаганнях брали участь гімнастки з Латвії, Литви, Польщі, Північної Кореї, Азербайджану, Люксембургу, Кіпру, Фінляндії, Швеції, Грузії та України.

Раніше ми писали, що тренер “Олександрії” та легенда українського футболу Руслан Ротань завітав до Дніпра на зустріч зі спортивними журналістами.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.