Криворіжці здобули 8 медалей на Чемпіонаті України з тхеквондо

Криворізькі спортсмени вибороли 8 медалей на Чемпіонаті України з тхеквондо.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на публікацію у Facebook представників виконавчого комітету Інгулецької райради у Кривому Розі.

Вихованці ДЮСШ №2 представляли Кривий Ріг на чемпіонаті України з тхеквондо у розділі “Пумсе”. П’ятеро спортсменів принесли сім медалей у спортивну скарбничку міста.

«Останні дні багаті на спортивні події. Здобули добрі результати на чемпіонаті України у “Пумсі” серед усіх вікових категорій, який пройшов у Хмельницькому», – йдеться у повідомленні.

Криворіжці здобули 8 медалей на чемпіонаті України з тхеквондо

Представники ДЮСШ №2 зайняли такі місця:

• Діана Литвиненко-Чумаченко – 2 місце (парний виступ, вікова категорія до 30 років);
  • Гліб Ір’янов – 2 місце (парний виступ) та 2 місце (командний виступ, вікова категорія до 30 років);
  • Олександр Захарченко – 2 місце (командний виступ, вікова категорія віком до 30 років);
  • Ігнат Бабинцов – 3 місце (особистий виступ) та 2 місце (командний виступ, вікова категорія до 30 років);
  • Матвій Матвійчук – 3 місце (особистий виступ, вікова категорія юнаки).

“Також Діана Литвиненко-Чумаченко здобула ще й бронзову медаль під час змагань за Кубок України серед дорослих у розділі керугі”, – наголосили в Інгулецькому виконкомі.

Раніше ми писали, що дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли 10 медалей на кадетському Чемпіонаті України.