Спортсмен з Дніпра Михайло Кохан став бронзовим призером легкоатлетичного турніру з метання молоту.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Михайло Кохан метнув молот на 77,84 м і посів III місце на змаганнях. Чемпіоном став поляк Павел Файдек (79,43 м), другим — також поляк Новіцкі (77,91 м).

Турнір найпрестижнішої серії World Continental Tour Gold – 6th Irena Szewinska Memorial проходив у Бидгощі (Польща) 20 червня.
“Команда Відділення НОК України у Дніпропетровській області вітає Михайла та його тренерів – Сергія Кохана та Юрія Пастухова з класним виступом на змаганнях!”, – йдеться в повідомленні.
Метальник молота з Дніпра Михайло Кохан став бронзовим призером легкоатлетичного турніру - рис. 1

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.