На відкритому чемпіонаті області з кікбоксингу хлопець з Дніпра здобув золоту медаль та присвятив свою перемогу батьку, який служить в ЗСУ.

Про це повідомляє Відкритий.

Турнір проходив у Верхньодніпровську серед хлопчиків, юнаків, юніорів та дорослих, які приїхали з різних містечок області.

Серед кікбоксерів були представники КДЮСШ з боксу та єдиноборств Дніпровської міської ради під керівництвом тренера Олега Акопова.

Один з них, 10-річний Лев Грановський, здобув золоту медаль у категорії до 42 кг та присвятив свою перемогу батькові, який служить в ЗСУ.

Перемогу присвятив військовому: юнак з Дніпра здобув золоту медаль на чемпіонаті області з кікбоксингу - рис. 1

«Лев виграв відкритий чемпіонат області з кікбоксингу ВТКА. Цю перемогу він присвятив папі Анатолію Грановському, ми пишаємось тобою та чекаємо вдома з перемогою», – написала мати спортсмена на сторінці у Facebook.

Всього серед інших підопічних тренера медалі здобули ще 6 спортсменів. Учасники, які посіли призові місця, забезпечили собі путівку на Чемпіонат України, який відбудеться у Хмельницькому 15 грудня.

Раніше ми писали, що спортсмен з Дніпра Максим Тиличко виборов три медалі на чемпіонаті України зі стрибків у воду.