Сумоїсти з Жовтих Вод вибороли 14 медалей на чемпіонаті Європи

Юні спортсмени з Жовтих Вод привезли з чемпіонату Європи 3 “золоті”, одну “срібну” та 10 “бронзових” нагород.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на обласну військову адміністрацію Дніпропетровщини.

Загалом у змаганнях брали участь 300 сумоїстів з 12-ти країн світу.

У складі збірної України на чемпіонат приїхали 11 спортсменів з Жовтих Вод. Вони змагалися у 3-ох вікових категоріях: до 14-ти, 16-ти та 18- ти років.

Пореможцями турниру стали Данило Лисенко та Маргарита Бєлкова. Вони змагались у вікових категоріях до 14-ти та 18-ти. Загальна кількість нагород Маргарити – 3, а Данили – 2.

У командному заліку нагород категорії до 18 років наша збірна зайняла I місце, а у віковій категорії до 16-ти і 18-ти – III.

Сумоїсти з Жовтих Вод вибороли 14 медалей на чемпіонаті Європи - рис. 1

Далі на спортсменів чекає “дорослий” чемпіонат, який відбудеться через місяць. Змагання проводитимуться у категорії від 16-ти до 18-ти років.

Раніше ми писали про те, що Дніпрянка Руслана Булавіна здобула «срібло» Кубка Європи з дзюдо.