Педагоги Дніпропетровщини навчаються працювати онлайн: чи покращився рівень дистанційного навчання | Відкритий

Педагоги Дніпропетровщини навчаються працювати онлайн: чи покращився рівень дистанційного навчання

Карантинні умови дали змогу оцінити важливість уміння користуватися комп’ютером, телефоном та необхідними програмами для онлайн-навчання. ІТ-школа СМАРТ спільно з IT Dnipro Community ініціювали освітній проєкт для педагогів міста та області «Сучасний вчитель». Він мав допомогти викладачам адаптуватися до нових умов і зробити взаємодію з учнями ефективною. Чи впорався проєкт зі своєю місією розповіли у пресцентрі Відкритого Євген Гостіщев, Маріанна Шевченко, Лілія Кочеткова.

«Сучасний вчитель» – це програма  просвітницьких заходів для педагогів Дніпра та регіону, які прагнуть покращити свої навички з організації дистанційного навчання. Кваліфіковані викладачі IT-школи СМАРТ та представники IT-компаній нашого міста проводять для освітян лекції та майстер-класи. На них навчають працювати в таких програмах як Zoom, Hangouts, Google Class, Microsoft Teams та інших.

«Програма орієнтована на педагогів міських загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, вихователів дошкільних закладів та студентів педагогічного коледжу. Якщо спочатку лекції проводилися виключно на базі нашої ІТ-школи, то згодом ми почали організовувати виїзні заняття до навчальних закладів міста та області, де для навчання збирався весь педагогічний колектив», – розповідає HR-директорка ІТ-школи СМАРТ Лілія Кочеткова.

На сьогодні навчання пройшли більше 400 освітян Дніпропетровщини.

«За результатами навчання всі педагоги отримують сертифікати про підвищення кваліфікації. Знання, отримані під час лекцій та майстер-класів, уже застосовуються на практиці. Ми бачимо, що програма дійсно посприяла вдосконаленню рівня організації дистанційного навчання», – каже директорка з розвитку ІТ-школи СМАРТ Маріанна Шевченко.

Здійснюється навчання на волонтерських засадах і є повністю безкоштовним. Проєкт продовжує діяти. Організатори запевняють, що у планах – залучити до програми всіх освітян регіону.

«Наша місія – підтримати і посилити нову українську школу шляхом вдосконалення навичок з дистанційного навчання педагогів Дніпра та регіону», – коментує виконавчий директор IT Dnipro Community Євген Гостіщев.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:  Минздрав запускает всеукраинский контакт-центр по противодействию COVID-19 | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Оцените этот материал: