В Дніпрі дружини воїнів АТО/ООС об’єднались задля збереження ладу в родинах

У прес-центрі Відкритого представниці Об’єднання дружин воїнів АТО/ООС «4.5.0» Оксана Міхєєва, Катерина Маргітіч, Анна Сарвіра та Олена Михайлова розповіли про напрямки своєї діяльності.

«Сама ідея щодо створення платформи, де можуть зустрічатися дружини бійців, виникла у 2015 році. А офіційно наше об’єднання створене у грудні 2017 року. Мета — допомога у соціальній реабілітації бійців ООС після їх повернення, вирішення конфліктних ситуацій у родинах. Щоб кожен військовослужбовець міг прийти додому і відчути справжню підтримку», — розповідає керівник об’єднання Оксана Міхєєва.

В Дніпрі дружини воїнів АТО/ООС об’єднались задля збереження ладу в родинах - рис. 1

За словами Катерини Маргітіч, Анни Сарвіри та Олени Михайлової, морально важко, коли твій чоловік на війні. І дуже важливо, коли є коло однодумців, з якими можна розділити переживання. А після повернення, є з ким порадитися у питаннях щодо підтримки та реабілітації чоловіка.
«Мій чоловік певний час знаходився на війні, коли я зрозуміла, що на грані і не хочу повертатися додому з роботи. Було важно лишатися з собою на одинці. Тож об’єднання, про яке дізналася через інтернет, стало буквально рятувальною паличкою», — говорить Олена Михайлова.

За словами Оксани Міхєєвої, представниці об’єднання збираються кожного тижня для вирішення тих чи інших соціально-психологічних питань. Розмова абсолютно конфіденційна. З жінками працюють професійні психологи. «Також є і розважальні програми. Наприклад, ми навчаємося ораторському мистецтву та проводимо одна для одної майстер-класи. Але основна задача – зберегти родину. Тому ми повинні бути готовими до повернення чоловіків додому. І створити для них родинний затишок за будь-яких умов», — додає Оксана Міхєєва.

Долучитися до Об’єднання дружин воїнів АТО/ООС «4.5.0» можна у Facebook або зателефонувати за номером 0675634547.

Раніше ми розповідали, які сюрпризи очікують на відвідувачів музеїв Дніпра в День усіх закоханих.

Теги: