Які сюрпризи очікують на відвідувачів музеїв Дніпра в День усіх закоханих

Сьогодні до медіа-центру телеканалу «Відкритий»  завітали директори одразу двох музеїв Дніпра — Михайло Прудніков (технічний музей «Машини Часу») і Сергій Бурбело (Музей українського живопису). Вони розповіли журналістам, що саме очікує на дніпрян до Дня святого Валентина.

Які сюрпризи очікують на відвідувачів музеїв Дніпра в День усіх закоханих - рис. 1

За словами директорів, відвідувачів музеїв 14 лютого очікують великі сюрпризи: зокрема, в музеї «Машини Часу» відбудеться театралізоване весілля в радянському стилі.

«До нашого музею вже завезли автомобіль «ГАЗ-51», що прикрашений березами і соснами, а також написом «С праздником, молодожены!» Також у нас будуть стилізовані автомобілі «ГАЗ-24», «Волга» і «Запорожець». Всі охочі зможуть перевдягнутися в одяг 1950-1960-х років і сфотографуватися в ньому, відчувши на собі, що таке весілля в радянському колгоспі», — розповів Михайло Прудніков. За його словами, цей захід буде тривати з 14 по 17 лютого.

Які сюрпризи очікують на відвідувачів музеїв Дніпра в День усіх закоханих - рис. 2
В свою чергу Сергій Бурбело запросив дніпрян і гостей міста відвідати школу сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура, де будуть представлені роботи студентів ВНЗ Дніпра, які навчаються на художників і архітекторів , а також звернув увагу на численні воркшопи і майстер-класи, які пропонує музей всім охочим.

Які сюрпризи очікують на відвідувачів музеїв Дніпра в День усіх закоханих - рис. 3

«Презентація дипломних робіт відбуватиметься в рамках проекту «Дніпро ХХІ.0 — креативне місто». Під час заходу можна буде побачити, як могло би виглядати наше місто в майбутньому. Ця школа стане майданчиком для дискусій між дизайнерами, архітекторами і художниками Дніпра», — каже Сергій Бурбело.

Він додає, що мешканці Дніпра зможуть в цей день зробити унікальні подарунки коханій людині. Для цього варто відвідати майстер-клас в Музеї українського живопису.

Нагадаємо, у День всіх закоханих дніпряни зможуть побачити унікальну картину в Дніпропетровському художньому музеї.

Теги: