Ветеран-підприємець Андрій Сарвіра з Дніпра: уряд робить все, щоб знищити ресторанний бізнес

Про воркшоп у Дніпрі «Можливості для організацій ветеранів АТО» та як бізнес переживає локдаун в інтерв’ю Відкритому розказали підприємець, ветеран Андрій Сарвіра та член правління ГО «Асоціація ветеранів-підприємців» Дмитро Кошка.


17 грудня відбувся дев’ятий Форум розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій». Уперше він пройшов в форматі всеукраїнського телемарафону, який об’єднав всі регіони України, у тому числі й Дніпропетровщину.

«У програмі регіонального майданчику форуму пройшов воркшоп «Можливості для організацій ветеранів АТО: гранти, соціальні бізнеси, партнерства». На ньому ветерани поділились власним досвідом створення та ведення бізнесу, розказали про помилки та надали поради початківцям», — розказав Дмитро Кошка.

Окрім цього говорили про складнощі ведення підприємництва, особливо під час коронакризи.

«У мене таке відчуття, що уряд робить все, щоб знищити галузь ресторанного бізнесу взагалі. Це діло, яке залежить від багатьох нюансів, навіть від погоди. Коли після згубного для бізнесу місяця карантину вихідного дня, влада говорить, що це було неефективно, це нонсенс! Я знаю підприємців, які закрилися, бо не змогли пережити введення локдауну. Зараз до мене телефонують ветерани, яких я колись надихнув створити власний ресторан і питають: «Що робити?», — пояснює Андрій Сарвіра.

Також говорили про комунікацію з місцевою та центральною владою і програму для підприємців Дніпропетровської області «Легкий старт».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Дніпрі провели фокус-групу, щоб виявити потреби жінок-ветеранок

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

 

 

Теги: , ,