Всесвітній день фотографії: як виглядає Дніпро через об`єктив Олексія Шпака

Сьогодні фотографом може назвати себе майже кожен. Камера в телефоні дозволяє робити знімки на регулярній основі. Тож дніпровський митець Олексій Шпак привітав зі Всесвітнім днем фотографії, який щорічно відзначається 19 серпня, усіх причетних до цього мистецтва.  

Уміння фотографувати – це не просто процес чи навичка. Це, без перебільшень, мистецтво. З давніх-давен людина намагалась зобразити якимось чином все, що її оточує. Сьогодні ми маємо унікальну можливість фотографувати кожну секунду свого життя.

«Зараз кожен бажаючий може познайомитися з мистецтвом фотографії. У вільному доступі є величезна кількість фотокниг, доступних відеоуроків. Раніше не було такої бази і доводилося навчатися та розбиратися в цьому самостійно», — згадує Олексій Шпак.

Всесвітній день фотографії: як виглядає Дніпро через об`єктив Олексія Шпака - рис. 1

У Дніпрі, при Дніпропетровському історичному музеї, функціонує клуб фотографів. До його складу може увійти будь-хто незалежно від віку, статі та статусу. Головна і єдина вимога – бути закоханим у фотоапарат та фото.

«Одного разу мені сказали, що у мене такий дорогий і «крутий» фотоапарат – на нього неможливо зробити поганий знімок, можна навіть не намагатися. На що я відповів: фотографує не фотоапарт, а професіонал. Можна зробити неймовірні кадри і на старій мильниці. Усе залежить від того, у кого цей інструмент в руках», — розповідає Олексій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вопрос гендера: в Днепре показали, как женщины ездили на ретро-авто (ФОТОРЕПОРТАЖ) | Відкритий.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,