Як видати книгу в Дніпрі: поради молодої авторки

У світі відзначили день книголюбів. Свято письменників, видавців і читачів стосується і Анастасії Кривогуз — молодої письменниці з Дніпра і авторки книги «Хороші діти поганих батьків», яку вона написала у 16-річному віці. У пресцентрі «Відкритого» Анастасія поділилася своїм досвідом і призвала глядачів читати друковані видання.

Якщо ви молодий автор і бажаєте поділитися своєю творчістю зі світом, будьте готові до низки перешкод. Не кожне видавництво охоче співпрацює з маловідомими письменниками. До кого краще звернутися? Визначте жанр своєї книги і прямуйте до книжкового магазину, де зробіть повний аналіз полиць – хто публікує фентезі, а яке видавництво частіше друкує романи.

«Спочатку ти просто дуже багато пишеш, поки не закінчиться натхнення. Я, особисто, стабільно давала перечитувати готові глави деяким людям зі свого оточення. Вони коментували, залишали поради та вказували на помилки. Після написання я звернулася у видавництво «Ліра». Там книгу перечитали і відредагували редактори. Я приймала рішення: приймати ці правки чи ні. Мені дали рекомендації щодо обкладинки, але я мала власне бачення, тож освоїла фотошоп і зробила все самостійно як і планувала – шість силуетів на фоні Дніпра» — згадує Анастасія Кривогуз.

Як видати книгу в Дніпрі: поради молодої авторки - рис. 1

У період технологічного прогресу, друковані видання, на превеликий жаль, не у всіх читачів користуються високою популярністю. Молода авторка розмірковує: «Письменникам варто замислитися, щоб не всі їх праці були в онлайн-доступі. Тоді читачі куплятимуть саме друковані книги».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Подал апелляцию: школьник из Кривого Рога добился 200 баллов по ВНО

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,