Фотосесії в Дніпрі: як обрати професійного фотографа | Відкритий

Фотосесії в Дніпрі: як обрати професійного фотографа

Літо – час відпочинку та гарних світлин. Як обрати свого фотографа та отримати красиві знімки, розповідав у пресцентрі телеканалу «Відкритий» фотограф з Дніпра Ігор Співак.

Не дивлячись на те, що хороший фотоапарат зараз може придбати кожен та і на смартфонах у всіх чудові камери, люди усе частіше звертають до професійних фотографів. І тут важливо не помилитися. Адже фото на згадку, портфоліо або світлини з родинних свят, мають бути якісними.

«Перше на що потрібно звертати увагу, коли обираєте фотографа – це його роботи. Зараз можна побачити усе в соцмережах. Далі, якщо усе підходить, зв’язуєтесь з людиною і орієнтуєтесь по ціні. Зрозуміло, що хороший майстер не може коштувати дешево. Тому маєте бути готовими до високих цін. І вже потім домовляєтеся про зустріч,» – розповідає фотограф Ігор Співак.

Ціни на фотосесії у Дніпрі різні. Від 500 гривень за годину і вище. Але, якщо у вас є бажання і можливість залишити незабутні спогади про це літо, шукайте фотографа і його роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Віддати швартові, підняти вітрила: вп’яте з Дніпра стартує регата “Козацький шлях”

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,