Як дніпрянам відвідати екскурсії під час карантинних обмежень

Про ініціативу істориків та про цікаві місця Дніпропетровщини, розповів у пресцентрі телеканалу «Відкритий» історик Юрій Фанигін.

З часу введення карантинних заходів, у Дніпрі з’явилося багато цікавих ініціатив. Однією з таких є проведення екскурсій через он-лайн трансляцію. Звісно, цей досвід не новий, проте в умовах карантину, задовольняє поціновувачів історичних па’яток.

«Раніше я проводив баголійні екскурсії по Дніпру. Збиралося достатньо багато людей. Зараз можливості збиратися компанією та гуляти обмежені, тому нагодився досвід моїх колег в он-лайн екскурсіях. Також з’явилася нагода реалізувати старі плани та провести екскурсію в Кам’янському», — розповідає Юрій Фанигін.

І Дніпро, І Кам’янське міста цікаві та багаті своєю історією. Саме така відео прогулянка дала можливість дніпрянам побачити місто, що знаходиться зовсім поруч. А мешканці Кам’янського ще раз, під іншим кутом прогулялися знайомими місцями.

Через відсутність транспортного сполучення між містами, історику довелося їхати в Кам’янське машиною разом з друзями. Говорить, що ця невеличка подорож була того варта. І пообіцяв по закінченню карантину провести таку екскурсію, тільки вже в реальному часі та з людьми.

Теги: