Як підтримувати свій фізичний стан у випадку закриття дніпровських спортзалів

Фітнес-тренери Дніпра та всієї України вже мали практику переходу роботи в режим онлайн-тренувань, коли через карантинні обмеження навесні закривалися всі спортзали. Зараз прихильники здорового способу життя побоюються, що ситуація повториться. Як підтримувати свій фізичний стан у випадку закриття фітнес-клубів розповіла у пресцентрі Відкритого тренерка Люсьєна Подать.

Підтримувати свій фізичний стан під пильним наглядом фітнес-тренера завжди легше. Саме тому дніпряни, які відвідують спортзали, побоюються перехід у червону зону та закриття місць для тренувань. Але практика показує, що акліматизуватися можна до всього.

«Відсутність тренажерів – не проблема для тих, хто дійсно хоче займатися. Зараз в Інтернеті є безліч програм та відео-тренувань. Можна прочитати вдосталь інформації про здорове харчування. Тож тут усе залежить виключно від бажання», — коментує Люсьєна Подать.

IMG 2419

По-перше, у сезон фруктів та овочів є можливість покращити своє харчування. У щоденному раціоні мають бути свіжі салати з огірків, помідорів та перцю. Не забувайте про білок. І звісно ж слідкуйте за водним балансом. По-друге, у випадку закриття спортзалів тренери працюватимуть онлайн. Але не варто обмежуватися тільки цим. Поки дозволяє погода, можна бігати та займатися на вулиці. Для більш ледачих спортсменів – ходьба. Прогулянки на свіжому повітрі допоможуть не тільки  підтримувати фізичний стан, а й покращать психічне самопочуття та вплинуть на зміцнення імунітету.

«Збагачуйте організм вітамінами. Іноді в їжі їх кількість недостатня. На допомогу прийдуть вітаміни, які можна придбати в аптеці. Проконсультуйтеся з цього приводу зі своїм лікарем», — додає Люсьєна.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Введут новые ограничения: в МОЗ заявили о возможном ужесточении карантинных мер | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,