Як працюють друковані видання Дніпра

Про роботу журналістів газет та журналів говрили у пресцентрі телеканалу «Відкритий» з головним редактором газети «Вісті Придніпров’я», голова обласної організації Національної спілки журналістів Олексієм Ковальчуком. 

Починаючи з 1993 року, 3 травня,  у світі відзначається день свободи преси. Цей день встановлено з  ініціативи Генеральної конференції ЮНЕСКО за підтримки Генеральної Асамблеї ООН.

DSC 0519

«В Україні це свято не надто поширене. Ми більше святкуємо день журналіста. Проте, свобода слова, зокрема у друкованих змі, питання нагальне та важливе,» — говорить Олексій Ковальчук. 

Як зазначає головний редактор газети «Вісті Приніпров’я», в Україні та Дніпрі існують декілька факторів, які впливають на ефективність та якість роботи засобів масової інформації.

«Фізична агресія стосовно журналістів; системна безкарність — розслідування вбивств журналістів або не ведуться зовсім, або зайшли в глухий кут. Також негативно впливають на роботу змі, заполітизованість  теми свободи слова; економічні злидні, тощо», — розповідає пан Олексій.

Під час карантину, спричиненого коронавірусною хворобою, газети Дніпра перейшли на віддалений режим роботи. Крім того, стало питання реалізації газет. Особливо гостро стоїть питання в області. Не дивлячись на усі труднощі, карантинні обмеження, журналісти газет працюють задля своїх читатичив, які чекають нових цікавих матеріалів.

Теги: