Якою буде погода у Дніпрі 8 Березня

Яка погода буде в Дніпрі днями та у березні? Про це розповів начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Грінчак у прес-центрі Відкритий. 

За словами експерта, вже 4-го березня почалась метеорологічна весна. Прогноз погоди на найближчі декілька днів:
• 6-го березня: мінлива хмарність без істотних опадів, температура повітря, 1-3 °C вночі та 11-13 °C вдень;
•7-го і 8-го березня: опадів не очікується, температура повітря вночі 7-12 °C та вдень 7-12 °C.

GRINCHAK

Василь Грінчак стверджує, перша половина весни може бути прохолодною, але весняний сезон вже вступив в силу та сонце почало прогрівати землю.

Весна як була найкоротшою порою року, так і залишається: у середньому тримається 57 днів. Скорочення відбувається через швидке підвищення температури.  Потепління відбувається кожен рік на +1-2 °C.

GRINCHAK 01

Експерт каже, за оцінками деяких вчених, у регіоні відбувається зміна кліматичних поясів: вони здвигаються північно на 200 километрів. В нашій області стало більше посушливих днів, менше опадів. Населенню лишається тільки адаптуватись до таких умов.

«На зміну клімату впливає антропогенна діяльність людини, що збільшує викиди парникових газів. Це явище в атмосфері Землі, при якому енергія сонячних променів, відбиваючись від поверхні, не може повернутися у космос, оскільки затримується молекулами різних газів, що призводить до підвищення температури поверхні. Без парникового ефекту температура поверхні Землі була б приблизно на 33° нижчою, ніж є насправді, і становила б -18 °C,» — говорить Василь Грінчак.

Раніше ми писали, якою буде погода у Дніпрі найближчими днями.

Теги: