Як студенту з Дніпра влаштуватися на гідну роботу

Студентство – період життя, коли ще треба вчитися, але вже необхідно заробляти на життя. Поєднувати роботу з навчанням, отримувати досвід в університеті для подальшого працевлаштування, знайти гідну посаду та навіть створити власний стартап — можливо. Так стверджує і засновниця проєкту для молоді Дніпра Катерина Барбашина. Про можливості студентів вона розповіла у пресцентрі Відкритого.

Бути активним студентом – важливий елемент у подальшому працевлаштуванні кожної людини. Так стверджує засновниця власного проєкту для молоді Дніпра «Let’s do, Lama» Катерина Барбашина. Її місія – допомагати хлопцям та дівчатам знаходити гідну роботу.

«Досвід – це дійсно важливо. Але не думайте, що отримати його можна тільки на роботі. «Пхайте» себе куди тільки можете. Вам цікаве волонтерство? Станьте волонтером. Організація заходів? Займайтеся цим. Наука? Спорт? Що завгодно! Оберіть сферу, яка для вас є більш цікавою і проявляйте активність. Важливо, що таким чином ви зможете знайти багато корисних знайомств. У майбутньому саме через ці знайомства, за принципом сарафанного радіо, молодь і знаходить гідну роботу», — каже Катерина.

Як студенту з Дніпра влаштуватися на гідну роботу - рис. 1

Якщо ви бажаєте створити власний стартап, потрібно чітко розуміти свою мету. Дайте відповідь на запитання: для кого та навіщо? Треба знати, чим ваша справа буде корисною і хто її потребує. Обов’язково знайдіть однодумців, які на засадах ентузіазму погодяться допомагати розвивати проєкт на початку його утворення.

«Наші найбільші вороги, як би це банально не прозвучало, — це ми самі. Наші страхи та лінь. Тож головне не боятися і робити!» — додає Катерина.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Как учатся школьники Каменского после каникул | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: