У Дніпрі відкрилась виставка відомого художника сучасності Шрі Чинмоя

13 серпня художній музей Дніпра прийняв естафету проведення виставки оригінальних робіт митця з Індії Шрі Чинмоя. Програма заходу дуже насичена. Що там можна побачити – розповіла у пресцентрі «Відкритого» кураторка виставки Віра Савіна.

Художня виставка оригінальних робіт Шрі Чинмоя зробила тур містами України. Сьогодні вона відкривається вже у п`ятому місті – Дніпрі. Окрім перегляду картин, відвідувачі зможуть взяти участь в уроках медитації, побувати на міні-концерті медитативної музики, переглянути фільм про життєпис художника.

У Дніпрі відкрилась виставка відомого художника сучасності Шрі Чинмоя - рис. 1

«Шрі Чинмой – визначна постать. Він був не тільки художником. Це особистість широкого масштабу. Він проявляв себе у багатьох сферах творчості і залишив за собою величезну спадщину в музиці, живописі, філософії, спорті та миротворчій діяльності», — розповідає про митця Віра Савіна.

У Дніпрі відкрилась виставка відомого художника сучасності Шрі Чинмоя - рис. 2

Виставка триватиме до 23 серпня і відвідати її може кожен бажаючий. Організатори запевняють, що знайомство з творчістю Шрі Чинмоя – це чудова можливість надихнутися волелюбним настроєм та гармонією.

 

У Дніпрі відкрилась виставка відомого художника сучасності Шрі Чинмоя - рис. 3

У Дніпрі відкрилась виставка відомого художника сучасності Шрі Чинмоя - рис. 4

У Дніпрі відкрилась виставка відомого художника сучасності Шрі Чинмоя - рис. 5

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Дніпрі відкриється виставка «Жінка і авто»: руйнуємо гендерні стереотипи | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , ,