Які сюрпризи підготували працівники музею Дмитра Яворницького до Дня захисту дітей

Про сюрприз, який готує Дніпропетровський історичний музей до Дня захисту дітей, у прес-центрі Відкритого розповіла завідувач відділом науково-просвітницької роботи Дніпропетровського історичного музею ім. Д. Яворницького Олександра Мурадова.

Олександра Мурадова розповіла, що зовсім нещодавно в місті працівники музею відсвяткували «Ніч у музеї». Ця подія стала масштабною та яскравою, а її організація була досить вдалою, тому вони з радістю проведуть ще один захід, присвячений Дню захисту дітей.

«Цього року до Дня захисту дітей ми вирішили обрати наші найкращі інтерактиви та майстер-класи.
Працівники музею хочуть розповісти його історію, показати музей з цікавої сторони. Зі сторони, яка буде зрозумілою для дітей», — сказала Олександра.

У цей день діти безкоштовно зможуть взяти участь у всіх майстер-класах, які будуть проводитися в музеї. Його працівники підготували цікавий інтерактив — «Дитяча пісочниця», де діти відчують себе справжніми археологами. В іншому залі можна буде перевтілитися у половця або скіфа. Для дівчаток працюватиме локація з віночками 18-го століття, які можна буде приміряти.

Також на заході навчать створювати та запускати повітряного змія. А родзинкою свята стане майстер-клас із розпису шоколадом. Крім того, цікавим буде те, що екскурсію в музеї буде проводити дев’ятирічна дівчинка, яка навчається в музейній студії «Жива глина».

Долучитися до заходу можуть усі охочі. Вхідний квиток коштує 10 гривень. Локації працюватимуть з десятої до пів на п’яту годину.

Які сюрпризи підготували працівники музею Дмитра Яворницького до Дня захисту дітей - рис. 1Нагадаємо, раніше ми писали про те, які історичні місця Дніпропетровщини треба відвідати влітку.

Теги: