Яку допомогу можуть отримати виборці Дніпра | Відкритий

Яку допомогу можуть отримати виборці Дніпра

Про можливе отримання правової допомоги в день виборів у прес-центрі Відкритого розповіла головний спеціаліст відділу правової інформації та консультації Дніпровського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги Анастасія Юхименко.

Анастасія Юхименко розповіла про те, що у першому турі виборів центр працював безперебійно 30 та 31 березня, спеціалісти цілодобово надавали правову допомогу громадянам саме на виборчих дільницях, а у другому турі вони змінили систему, яка, за їхньою думкою, почала працювати ефективніше.

«Сьогодні, на жаль, ми не знаходимося пліч-о-пліч із виборцями, але сподіваюся на роботу контакт-центру. Скоріше за все керівництво наше проаналізувало кількість звернень і вирішило перевести нашу роботу у телефонний режим. Мені здається, що це є нагальним і раціональним способом вийти із ситуації. Перший тур виборів був більш активним, а перед другим туром значно менше звернень надходило. Консультації були з різних питань: якщо в першому турі питали про голосування за кордоном, то на цей раз були інші питання. Наша основна мета була довести виборцям те, як важливо реалізувати право голосу, як перевірити себе у державному реєстрі, чи змінити місце голосування а також про те, як проголосувати за кордоном. Якщо в першому турі ми ходили і поширювали інформацію, то зараз ми поширювали методичні рекомендації в Інтернеті. Напередодні другого туру ми не ходили до вищих навчальних закладів, але допомагали онлайн», — зазначила Анастасія Юхименко.

Також спеціаліст відділу правової інформації наголосила, що після першого туру до них надходили дзвінки про складання позивних заяв, громадяни дякували їм за те, що вони оперативно допомогали їм вирішити проблему. На цей раз можна звертатися до контактного центру, щоб отримати безоплатну правову допомогу за телефоном: 0800-213-103.

Крім того, якщо ви стали свідком порушення на виборчій дільниці, можна повідомити про це на електронну пошту контактного центру.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Дніпропетровська область є лідером за кількістю правопорушень у день виборів.

Теги:

Оцените этот материал: