За цей рік Дніпро відвідали дев’яносто іноземних волонтерів з шести країн світу

Іноземні волонтери презентують у Дніпрі соціальний проєкт. Про це у Відкритий розповіли представники молодіжної неприбуткової організації AIESEC.

IMG 2422
За словами Ольги Козлітіної, віцепрезидента зі вхідних стажувань AIESEC у Дніпрі, усього за цей рік Дніпро відвідали 90 волонтерів з Чехії, Туреччини, Сербії, Алжиру, Китаю та Італії. У серпні очікується ще 30. Молодь з-за кордону приїздить, щоб навчати дніпрян іноземних мов.

«Наша організація у Дніпрі зараз реалізує два проєкти. Це мовна школа, де волонтери викладають англійську, французьку та китайську мови. Також маємо проєкт «Світ без кордонів», у межах якого іноземні гості в різних освітніх закладах, таких як бібліотеки, літні табори та дитячі будинки, презентують свої культури», — розповідає Ольга Козлітіна.

Також волонтери презентують культури своїх країн, а саме Алжиру, Китаю, Туреччини та Тунісу. За словами волонтера з Алжиру Джаміля Фермаса, у Дніпрі він викладає французьку мову. Україна йому подобається, але дивує той факт, що місцеві мешканці мало посміхаються.

Інес Малчок з Туреччини та Ален Ісан з Китаю приїхали для того, щоб познайомити українських дітей з культурами своїх країн. Іноземцям до вподоби українська кухня, і їх дійсно надихає прагнення дніпровської молоді до знань.

Як додала Ольга Козлітіна, в той час, коли наше місто приймає іноземних волонтерів, 17 наших хлопців та дівчат вирушили до інших країн, щоб поділитися власними знаннями та досвідом.

Раніше ми розповідали навіщо активісти замальовують ями на дорогах.

Теги: