Засновник Street Workout Денис Мінін: приїдемо в кожен двір Дніпра

Street Workout проводить спортивний тур здорового способу життя «Приїдемо  в кожен двір Дніпра». Про це в інтерв`ю Відкритому розповів засновник та голова громадської організації Street Workout Денис Мінін.

«Ми з командою усвідомлено прийшли у Street Workout в 2010-му році. По-перше, ми взяли лопати, вийшли у двір і побудували наш перший Workout-майданчик. Коли людина сама у своєму дворі щось побудує/прибере сміття/пофарбує паркан, вона бере на себе гіпер-відповідальність перед двором, перед вулицею, перед суспільством. Це дуже важливо», — розповідає Денис Мінін.

Street Workout організовують кілька соціальних турів на підтримку здорового способу життя по селах та містах України. Кожен може запросити атлетів провести спортивне свято у своєму дворі.

«Мій улюблений проєкт, не дивлячись на велику кількість міжнародних і глобальних, це тур здорового способу життя «Приїдемо в кожен двір». Лише за літо 2019-го року ми влаштували спортивне свято в 45-ти дворах Дніпра. Ми приїздимо на великому мікроавтобусі з музичним оформленнями: команда атлетів показує шоу-програму, майстер-класи, презентує майданчик, показує як тренуватись на майданчику, ми проводимо флешмоб і залучаємо батьків. Потім ці майданчики не пустують і ми на відміну від політиків, які лише будують дитячі майданчики, не пропадаємо на кілька років. Ми повертаємось у ці двори, залучаємо дітей і якщо хтось хоче продовжувати тренуватись, ми повідомляємо в соцмережах де буде відбуватись наступне тренування. Це займає багато часу і це нелегко, але це дуже важливо. Саме з цього проєкту починається виховання підростаючого покоління», —  пояснює Денис Мінін.

Також говорили про Workout Academy, чемпіонат світу з Workout у Києві та політику.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,