Як зміцнити імунітет: поради дієтологині з Дніпра

Дієтологиня з Дніпра надала поради як зміцнити імунітет, щоб бути стійким до вірусів. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіла сімейна дієтологиня Ксенія Фощій.

«Будь яка людина в комплексі має дбати про своє здоров’я. Варто навіть не зміцнювати, а не заважати організму та імунітету нести опір усім вірусам: не порушувати режим сну, бути фізично активним та пити достатньо звичайної води», — розповідає Ксенія Фощій.

У сучасному світі існує більше 80 000 токсичних речовин, з більшістю з яких ми взаємодіємо. Вони є у їжі, воді, побутовій хімії. Токсини також утворюються всередині організму.

«Сучасна людина живе в токсичному світі і наш організм налаштований на те, щоб адаптовуватись. Головне, його не навантажувати кількістю токсинів і тримати організм в стані здоров’я. Варто зменшити в літній період використання пластику, який маркований трикутником з «1», і замінити його на пляшки з поліпропилену, який маркований цифрою «5» в трикутнику. Також, раджу перед вживанням вимочувати у воді фрукти та овочі. Для виведення токсинів з організму варто вживати клітковину та пити достатню кількість лужної води», — пояснює Ксенія Фощій.

Також, говорили про найбільш розповсюдженні харчові отруєння влітку та як їх уникнути.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

 

Теги: , ,