Завтра мешканців Дніпра запрошують скуштувати фронтову кашу разом із героями

«У Дніпрі відбудеться урочисто-святковий захід з нагоди відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», — про це у Відкритий розповіли голова Соборної районної у місті Дніпрі ради Артем Тімарєв та його заступник з питань діяльності виконавчих органів Володимир Петренко.

«9 травня, о 10:00, на площі Свято-Преображенського кафедрального собору, біля «Діарами», відбудеться урочисто-святковий захід з нагоди відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У програмі заходу: вшанування ветеранів, вітання почесних гостей, виступи творчих колективів, творча майстерня прикладних виробів та святковий концерт, частування фронтовою кашею та відкрита польова кухня», — розповідає Артем Тімарєв.

IMG 0030

За словами Артема Тімарєва, пригощання фронтовою кашею — щорічна традиційна акція Соборної районної у місті Дніпрі ради. Її мета — вшанувати пам’ять і великий подвиг людей, які віддали життя за свободу України. Минулого року кашу скуштувало близько 2000 відвідувачів.

«Найголовніше, що нашому заході буде можливість поспілкуватися з учасниками бойових дій Другої світової війни. Розраховуємо, що 40 героїв відвідають святкування, для них організований транспорт. Решту, хто не може полишити дім за станом здоров’я, я або мій заступник відвідаємо особисто, щоб привітати і вручити подарунок», — додає Артем Тімарєв.

Як розповів Володимир Петренко, Соборний район організує подібні акції, починаючи з 30-річчя від річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На жаль, ветеранів приходить все менше. Але у кожного з них є діти та онуки. Тож пам’ять про подвиг наших прадідів жива.

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі відбудеться фестиваль наук про планету Земля.

Теги: