Зеленський випадково «декомунізував» Дніпропетровську область

Президент України оприлюднив повідомлення з помилкою, у якому замість Дніпропетровської області було вказано Дніпровську. Про це Відкритий дізнався зі сторінки глави держави у Facebook.

Президент України Володимир Зеленський випадково «декомунізував» Дніпропетровську область. Сталося це під час оприлюднення допису стосовно скандалу між водієм керівника Головного Управління Національної поліції у Дніпропетровській області Віталія Глуховері та поліціянтами. Глава держави миттєво відреагував на ситуацію, вимагаючи від міністра внутрішніх справ пана Арсена Авакова негайного звільнення генерала Глуховері.

Inkedskrinshot02 LI

«У сучасному світі нічого неможливо приховати. Попри всі спроби замовчати історію про затримання спецназом КОРД патрульних Нацполіції, які зупинили за порушення ПДР автівку начальника обласного управління МВС у Дніпровській області Віталія Глуховері, відео з подробицями огидного інциденту з’явилось у соцмережах та ЗМІ», — зазначив на своїй сторінці у Facebook Володимир Зеленський.

Відповідь гаранта почала швидко поширюватися представниками засобів масової інформації (ЗМІ) у соціальних мережах. Користувачі звернули увагу на те, що у тексті було допущено помилку. Дехто навіть говорив, що президент України мимоволі «декомунізував» Дніпропетровську область.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Зеленського анонсували зміну карти України

Теги: