Зеленський випадково «декомунізував» Дніпропетровську область

Президент України оприлюднив повідомлення з помилкою, у якому замість Дніпропетровської області було вказано Дніпровську. Про це Відкритий дізнався зі сторінки глави держави у Facebook.

Президент України Володимир Зеленський випадково «декомунізував» Дніпропетровську область. Сталося це під час оприлюднення допису стосовно скандалу між водієм керівника Головного Управління Національної поліції у Дніпропетровській області Віталія Глуховері та поліціянтами. Глава держави миттєво відреагував на ситуацію, вимагаючи від міністра внутрішніх справ пана Арсена Авакова негайного звільнення генерала Глуховері.

Зеленський випадково «декомунізував» Дніпропетровську область - рис. 1

«У сучасному світі нічого неможливо приховати. Попри всі спроби замовчати історію про затримання спецназом КОРД патрульних Нацполіції, які зупинили за порушення ПДР автівку начальника обласного управління МВС у Дніпровській області Віталія Глуховері, відео з подробицями огидного інциденту з’явилось у соцмережах та ЗМІ», — зазначив на своїй сторінці у Facebook Володимир Зеленський.

Відповідь гаранта почала швидко поширюватися представниками засобів масової інформації (ЗМІ) у соціальних мережах. Користувачі звернули увагу на те, що у тексті було допущено помилку. Дехто навіть говорив, що президент України мимоволі «декомунізував» Дніпропетровську область.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Зеленського анонсували зміну карти України

Теги: